O serwisie

Home / O serwisie

Jako osoba zajmująca się psychologią od niemal piętnastu lat, mam na swoim koncie wiele doświadczeń zawodowych. Prowadziłam psychoterapie, pomagałam ludziom dotkniętym uzależnieniami, czy zaburzeniami odżywiania. To ogromne wyzwanie, które zawsze wymaga odpowiedniego przygotowania teoretycznego oraz ciągłej nauki, ponieważ każdy konkretny człowiek to nowe wyzwanie.

Skąd pomysł na blog?

Moje wieloletnie doświadczenia zawodowe pozwoliły mi zgromadzić wiedzę z zakresu walki z różnymi problemami ludzkimi. Teraz przyszedł czas poniekąd na jej usystematyzowanie, ale także na podzielenie się nią z osobami zainteresowanymi taką tematyką.

Blog to świetne rozwiązanie, aby w sposób regularny móc pisać o tym, co wiem, czego się sama nauczyłam, a co dotyczy wielu ludzi lub kogoś z ich rodzin. Tematyka wydaje się interesująca dla szerokiego grona czytelników. Wychodzę więc na przeciw ciekawości, chęci zdobywania wiedzy oraz nieśmiałemu oczekiwaniu, że nikt nie jest ze swoim problemem sam i może go rozwiązać dzięki nowym wiadomościom i doświadczeniom innych osób.

Zapraszam do czytania!